hero

Job Opportunities in the Daphni Portfolio

Daphni
79
companies
619
Jobs

Przedstawiciel Handlowy Industrial (B2B)

Somfy

Somfy

Warsaw, Poland
Posted on Thursday, August 8, 2024

Opis firmy

SOMFY jest zaufanym partnerem w dziedzinie automatyzacji systemów otwierania i zamykania w domach i budynkach, pragnie stanowić inspirację nowych sposobów życia dla wszystkich.

Ta francuska, rodzinna i niezależna grupa od momentu powstania nieustannie się rozwija, od 50 lat jest światowym liderem i pionierem w dziedzinie automatyki domowej. Innowacyjność przyświeca nam na co dzień i gwarantuje doskonałość naszych rozwiązań.

Jesteśmy obecni w 58 krajach, posiadamy 8 zakładów produkcyjnych i 17 ośrodków badawczo-rozwojowych. Dbając o dobro naszych 7 000 pracowników, staramy się zapewnić im długoterminowe zatrudnienie poprzez mobilność wewnątrz firmy i rozwój umiejętności. Wspieramy różnorodność i integrację, opierając się na silnej kulturze korporacyjnej.

Opis stanowiska

  • Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z obecnymi oraz potencjalnymi klientami z kanału Industrial (producenci i wykonawcy) w regionach: pomorskim, podlaskim oraz mazowieckim.
  • Realizacja i wdrażanie rocznych planów sprzedażowych i marketingowych w odniesieniu do swojego portfela klientów.
  • Opracowywanie ofert handlowych oraz negocjowanie warunków współpracy z klientami na różnych szczeblach zarządzania.
  • Rozwój sprzedaży poprzez regularne wizyty u klientów.
  • Organizowanie spotkań, szkoleń lokalnych, prowadzenie prezentacji produktów oraz przekazywanie argumentów sprzedażowych.
  • Monitorowanie działań konkurencji oraz analiza rynku.
  • Raportowanie wyników, aktualizowanie i monitorowanie danych.

Kwalifikacje

  • Minimum 3 letnia doświadczenia w sprzedaży B2B, preferowane w sektorze automatyki budynkowej/industrialnym.
  • Umiejętność negocjacji oraz budowania trwałych relacji biznesowych.
  • Samodzielność, inicjatywa oraz orientacja na osiąganie wyników.
  • Praktyczna znajomość Excela, PowerPoint i Salesforce (lub innego CRM).
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym jest konieczna.
  • Prawo jazdy kategorii B.
  • Wykształcenie wyższe w zakresie sprzedaży i/lub marketingu będzie dodatkowym atutem.

Dodatkowe informacje

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Benefity pozapłacowe (ubezpieczenie medyczne, karta lunchowa itp.)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy uzależniony od wyników sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop).

Ochrona danych osobowych kandydatów do pracy w podmiotach Grupy Somfy jest naszym zobowiązaniem. Aby ograniczyć ryzyka naruszenia bezpieczeństwa danych i zagwarantować sprawny przebieg komunikacji, realizujemy procesy rekrutacji kompleksowo poprzez Portal SmartRecruiters.
Prosimy więc kandydatów o przesyłanie aplikacji wyłącznie za pośrednictwem naszego bezpiecznego Portalu SmartRecruiters, a nie pocztą elektroniczną lub tradycyjną.