hero

Job Opportunities in the Daphni Portfolio

79
companies
649
Jobs

Specjalista ds. Kontroli Jakości Dostaw

Somfy

Somfy

Lesser Poland Voivodeship, Poland
Posted on Jun 24, 2024

Opis firmy

SOMFY jest zaufanym partnerem w dziedzinie automatyzacji systemów otwierania i zamykania w domach i budynkach, pragnie stanowić inspirację nowych sposobów życia dla wszystkich.
Ta francuska, rodzinna i niezależna grupa od momentu powstania nieustannie się rozwija, od 50 lat jest światowym liderem i pionierem w dziedzinie automatyki domowej. Innowacyjność przyświeca nam na co dzień i gwarantuje doskonałość naszych rozwiązań.
Jesteśmy obecni w 59 krajach, posiadamy 8 zakładów produkcyjnych i 17 ośrodków badawczo-rozwojowych.
Dbając o dobro naszych 7 000 pracowników, staramy się zapewnić im długoterminowe zatrudnienie poprzez mobilność wewnątrz firmy i rozwój umiejętności. Wspieramy różnorodność i integrację, opierając się na silnej kulturze korporacyjnej.

Opis stanowiska

  • zapewnienie i zagwarantowanie zgodności dostarczanych komponentów do produkcji
  • sprawdzanie komponentów w oparciu o instrukcję kontroli (III)
  • raportowanie wyników oraz wszelkich niezgodności
  • udział w procesie reklamacji do dostawców oraz wdrażaniu akcji korygujacych
  • odpowiedzialność za sprzęt pomiarowy i jego kalibrację
  • odpowiedzialność za proces sortowania

Kwalifikacje

  • wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe)
  • min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • praktyczna znajomość sprzętu pomiarowego
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego mile widziana
  • dobra organizacja pracy, dokładność

Dodatkowe informacje

  • zatrudnienie w firmie będącej światowym liderem w swojej branży
  • work life-balance, elastyczny czas pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dopłaty do posiłków oraz napojów
  • znakomita atmosfera w pracy
  • benefity pozapłacowe (m.in. karta sportowa Medicover Sport, prywatną opiekę medyczna, etc.)

Ochrona danych osobowych kandydatów do pracy w podmiotach Grupy Somfy jest naszym zobowiązaniem. Aby ograniczyć ryzyka naruszenia bezpieczeństwa danych i zagwarantować sprawny przebieg komunikacji, realizujemy procesy rekrutacji kompleksowo poprzez Portal SmartRecruiters. Prosimy więc kandydatów o przesyłanie aplikacji wyłącznie za pośrednictwem naszego bezpiecznego Portalu SmartRecruiters, a nie pocztą elektroniczną lub tradycyjną.